Bývalí členové

 

Při vzpomínkovém večeru k 60.výročí vzniku souboru Kopaničár jsem si uvědomil kolik tanečníků, muzikantů a dalších lidí za celou dobu souborem prošlo a přestože v něm tancuji vice než  třetinu jeho existence, tak spoustu těch krúžkařů neznám a přitom jsou to lidi, kterým kopaničárská tradice přirostla k srdci. A i ty které si pamatuji, případně se kterými jsem v souboru tancoval, tak si pamatuje třeba pár lidí a postupně by to bylo čím dál méně. Každý z těch lidí skládal mozaiku krúžku, ať více, či méně, ale patří k němu.
Proto jsem se rozhodl vytvořit seznam bývalých krúžkařů a ke každému napsat nějaké slovo, případně pokud seženu fotku, přidat jednu či více fotek.
Je to běh na dlouhou trať, proto prosím o trpělivost. Budu to psát podle abecedy, holky většinou s příjmením za svobodna .
Vzhledem k tomu, že při vytváření seznamu krúžkařů z kroniky jsem zjistil, že jmenný seznam se tam objevuje v nepravidelných intervalech, spousta krúžkařů tam ani není, tak bych Vás chtěl poprosit, pokud tam někdo bude chybět, aby jste mi dali vědět, že tam chybíte, případně někdo chybí (dávám tam první jména, fotky budu doplňovat postupně). Pokud objevíte v údajích nějakou chybu, tak prosím o upozornění,  hlavně doba působění v Kopaničáru se někdy nedá přesně dohledat. Prosím i o zaslání fotek, papírové vrátím, zaslané mailem raději v co největším formátu, kvůli ořezům atd. díky Pavel